MOST event – це трохи більше, ніж просто організація свята. Це творче об’єднання людей, яке насамперед орієнтується на створення індивідуального сценарію заходу.

Агенція з великим досвідом роботи і не менш великими амбіціями. У нас сформована своя чітка позиція і стиль, якого ми дотримуємося. “Новий підхід до важливих подій!” – головний принцип роботи MOST event. Ми прагнемо відходити від стандартів і штампів, щоб презентувати вам нову ідею та концепцію свята, незалежно від того, що це – масштабне відкриття торговельного центру чи романтична вечеря для двох.

Ми візьмемо на себе планування та організацію заходу, тим самим звільнимо вас від непотрібних клопотів. Нам подобається вирішувати складні завдання. Усе, чого немає, ми знайдемо. Все, що здається неможливим – зробимо. Ми любимо те, чим займаємося, тому робимо свою роботу якісно. І не забуваємо, що несемо відповідальність перед кожним клієнтом.

Оригінальна ідея, найкраще співвідношення ціни та якості, ретельна підготовка та контроль – це основні завдання, які ми переслідуємо під час розробки та підготовки кожного заходу. Це основні конкурентні переваги MOST event. Все, чого немає, ми знайдемо. Все, що здається неможливим – зробимо. Ми любимо те, чим займаємося, тому робимо свою роботу.

ПЕРЕВАГИ

ОРИГІНАЛЬНА ІДЕЯ

Перш ніж приступити до роботи, ми прагнемо дізнатися все необхідне про нашого клієнта і про майбутній захід, щоб розробити цікаву пропозицію. З цього і починається організація свята. Ми організатори і координатори, автори і сценаристи, які нададуть вам сміливу і нестандартну ідею проведення заходу.

ЦІНА / ЯКІСТЬ

Ми не перестаємо стежити за розвитком ринку event послуг, ми знаємо все про його новинки та тенденції, про заходи, які відбуваються. Ми знаємо, що як працює і що скільки коштує. Тому завдання MOST event – організувати свято, надавши клієнту найкращі послуги за найкращими цінами.

ПІДГОТОВКА ТА КОНТРОЛЬ

З повагою ставимося до вимог і побажань клієнтів. Чітко стежимо за кожною деталлю заходу і контролюємо все, що відбувається – від початку підготовки свята, до відходу останнього гостя. Ми забезпечимо високий рівень обслуговування і зробимо все у встановлені терміни.

Наша Команда

З повагою ставимося до вимог і побажань клієнтів. Чітко стежимо за кожною деталлю заходу і контролюємо все, що відбувається – від початку підготовки свята, до відходу останнього гостя.

МАВРОВ АНТОН
КЕРІВНИК КОМПАНІЇ / ОРГАНІЗАТОР
АБДАЛ ОЛЕКСІЙ
ВЕДУЧИЙ / СПІВЗАСНОВНИК
ВЛАД ГІНЖУЛ
ПРОЄКТ МЕНЕДЖЕР